dent1Dimsan Dental A.Ş., 1996 yılında Ankara'da kurulmuştur. On yılı aşkın süre içinde önce Ankara merkez sonra İstanbul şubesini açarak siz değerli diş hekimlerimize diş sarf malzemelerinde dünya markalarını kaliteli, güvenilir ve etkin olanlarını ürün portföyüne ekleyerek diş depoları aracılığı ile ulaştırmış ve ulaştırmaya da devam etmektedir.

Firmamız kaliteye dayalı pazara sunduğu ürünlerle çok kısa sürede dental pazarda misyonuna ve vizyonuna yakışır şekilde yerini almış ve dünyanın çeşitli ülkelerinden sarf malzeme ithalatını gerçekleştirmiştir.

Dimsan Dental A.Ş. 2007 yılı Ocak ayı itibarıyla dental sektörde 100 yıllık mazisi olan ve 25 yılı aşkın süredir Türkiyede siz diş hekimlerimizin güvenini ve beğenisini kazanan KERR'in ve buna bağlı olarak HAWE aksesuarlarının geniş ürün yelpazesini kendi ürün portföyüne eklemiştir.

 

Türkiye distribütörü olarak sizlerin kullanımına sunduğumuz ürünlerimizden bazıları;

Dimsan Dental A.Ş., genç, dinamik, eğitimli ve profesyonel geniş kadrosu ile her zaman kendini geliştiren ve yenileyen öncü bir kuruluştur.

İnsanların sağlıklı gülüşler elde etmesini ve bunun kalıcı olması için bünyesinde barındırdığı en yeni teknolojik ürün portföyünü kullanıcıların bilgisine sunan bir firmadır.

Satış öncesi ve sonrasında dahi siz diş hekimlerimizin yanında olan, yaptığı işin insan sağlığına yönelik olduğu bilincini ve sorumluluğunu taşıyan ve bu tür organizasyonlarda yer alan, Türkiye'nin sayılı distribütör firmalarının arasında yerini almıştır.