ACTEON X-MIND® Prime 2D

X-MIND PRIME 2D

AKILLI PANORAMİK X-RAY CİHAZI İÇİN TAM ZAMANI

X-Mind Prime 2D, ACTEON’un panoramik görüntüleme ürün serisinin en yeni üyesidir. Kompakt bir tasarımda en son teknolojiyi kullanım kolaylığı ile harmanlamaktadır. X-Mind Prime 2D ile doğru teşhis için araçlar içeren yüksek teknoloji parmaklarınızın ucundadır.

X-Mind Prime 2D, hemen her dişçi ofisine sığabilecek hafif ve kompakt bir sistemdir. Akıllı, duvara monte edilmiş tasarımıyla ünite sıfır yer kaplar. Ünite ofise önceden monte edilmiş olarak teslim edildiğinden, bir saatten daha kısa bir sürede tek bir teknisyen tarafından monte edilebilir, bu nedenle çalışır durumda ve çalışır ve ofis üretimine müdahale etmez.

 

ÜRÜNÜN FAYDALARI

1- Tam Panoramik Taramalarınız İçin Güvenilir Bir Cihaz

X-Mind® Prime, tüm klinik uygulamalarınızı karşılamak için tasarlanmış eksiksiz bir panoramik sınav seti sunar. Genel diş hekimliği için gerekli tüm panoramik sınavları sağlar: dental panoramik, temporomandibular eklemler, sinüsler.

* Panoramik

  Standart
  Yarım Panoramik (sağ / sol)
  Ön Diş Hekimliği
  Düşük Doz
  Orto Rad
 

* Bitewing

  Tek (sağ / sol)
  iki taraflı
  Sinüs
 

* TMJ
   Standart
   Tek aşama

 

2- Sezgisel Gezinme İçin Gelişmiş İşlevsellik

ACTEON Görüntüleme yazılımı sezgisel gezinme ve gelişmiş işlevsellik sunar. Tek başına, tüm ACTEON Görüntüleme aygıtlarından (CBCT, Panoramik, intraoral dijital X-Ray sistemi, intraoral kamera, ...) görüntülemeden taramaya kadar tüm görüntülerinizi yönetmenizi sağlar:

Panoramik görüntü ayrıntısı optimizasyon filtresi
Özel hasta raporu
Üstün tasarım
Temiz hatlar
Kullanıcı dostu
Açık mimarisi
ACTEON 2D ve 3D Imaging cihazlarıyla kusursuz entegrasyon
Çeşitli hasta yönetimi yazılımı ile bütünleşi

 

3- Hastanızın Kolay Ve Etkili Pozisyonu

Verimliliği en üst düzeye çıkarmak için, X-Mind® Prime, hasta hazırlık süresini azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Doğru yüz yerleştirme için hizalama lazerleri ile desteklenen yüz yüze konumlandırma.

İster yükseklikte oturmak isterse ayakta durmak olsun, teleskopik sütunlar kontrol paneli kullanılarak doğrudan ayarlanabilir. X-Mind® ana açık alan konfigürasyonu her türlü hastaya uygundur ve sıfır ayak izi alanına sahip tekerlekli sandalye kullananlar için kolayca erişilebilir.

 

TEMEL ÖZELLİKLERİ

a. Basit Kontrol Paneli

Çene desteğinin altına akıllıca yerleştirilmiş sezgisel kontrol paneli kolay ve hassas hasta konumlandırması sağlar. Basit ayarlar ve hızlı muayene, daha üretken bir hasta iş akışına yol açar. Otomatik çene desteği ile hatasız hasta konumlandırma desteği tanıma.

b. Kolay ve Etkili Bir Şekilde Hastanın Pozisyonu Ayarlanır

Kompaktlık anahtardır. X-Mind® Prime yerden tasarruf sağlayan bir cihazdır: akıllı duvara monte sistemi sayesinde hiçbir zaman yolunuza çıkmaz. Olağanüstü hafifliği (sadece 62 kg) ve küçültülmüş boyutu X-Mind® Prime'ı uyarlanabilir kılar. En dar alana uyacaktır. Sıfır ayak izi ile, X-Mind® Prime uygulamanızdaki değerli çalışma alanını azaltmaz.

c. Hızlı Montaj

X-Mind® Prime kuruluma hazır! Uygulamada tamamen monte edilmiş halde teslim edildikten sonra hepiniz sadece bir saat içinde hazırsınız. Bir kutu, bir teknisyen, iki adım kadar basit ve hepsi bu kadar! Ofisin günlük işlerini ve operasyonlarını kesintiye uğratmaz, zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.